O Firmie

Firma kawy herbaty

 


POZNAJ NAS PO FAKTACH:

 

(\/) Nasza podstawowa działalność to: Przetwórstwo kawy i herbaty. Dystrybucja artykułów spożywczych.

(\/) Okres działalności firmy: 16 lat (data założenia: 11.04.2006 r.).

(\/) Liczba transakcji (paragony/faktury): ponad 1.000.000

(\/) Liczba klientów (klienci indywidualni i firmy): ponad 550.000

(\/) Wartość sprzedaży: prawie 40 mln zł. z niezmienną tendencją wzrostową w przekrojach rocznych

   

POZNAJ NAS ZE ZDJĘĆ:

 

Nasz firmowy STOREHOUSE CONTEA - COFFEE AND TEA w siedzibie firmy w Jaworznie. 

 

 contea coffee and tea

 kawy herbaty liściaste

 


 

Nasza siedziba (Jaworzno, ul. Grunwaldzka 237):

 

producent herbat. palarnia kawy

 

POZNAJ NAS BLIŻEJ

 

Na rynku kawy i herbaty działamy już od ponad dekady. Rozpoczynaliśmy skromnie od uruchomienia małego sklepu w Sosnowcu, od początku zakładając, że w kręgu naszego zainteresowania będą wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dzisiaj dysponujemy własnym zapleczem technicznym, laboratorium i zespołem fachowców, dzięki którym stale poszerzamy swoją ofertę, komponując nowe, oryginalne smaki herbat.

Na sukces naszej firmy składa się współpraca rozmaitych specjalistów: z dziedziny biologii i chemii (praca w laboratorium, komponowanie nowych smaków), zarządzania i marketingu (PR, dział sprzedaży i promocji), a nawet obszarów artystycznych (w poszukiwaniach inspiracji i przy tworzeniu autorskich serii wspomaga nas zawodowy pisarz i copywriter).

Odkrywanie nowych kaw i herbat to dla nas nie tylko praca. To także magia niezapomnianych podróży w coraz to nowe krainy smaków, inspiracji i nowych wyzwań. To pasja ukryta w każdym ziarenku, listku i w każdej filiżance.

Kawa (podobnie jak herbata) bywa nazywana „napojem cywilizacyjnym”. Jej upowszechnienie znacząco przyczyniło się do zmian ekonomicznych, a także kulturowych i społeczno-obyczajowych w Europie i na innych kontynentach. Dziś trudno wyobrazić sobie świat bez kawy i herbaty, dlatego naszą pasją i doświadczeniem dzielimy się z Wami.

 

ATUTY FIRMY

 

Oferujemy ogromny wybór ekskluzywnych kaw i herbat, będąc w gronie najbardziej aktywnych dystrybutorów w Polsce. Dzięki własnemu zapleczu technologicznemu mamy nieograniczone możliwości w kreowaniu nowych smaków.

 

Co nas wyróżnia?

 

ŚCISŁA SELEKCJA

Do oferty włączamy tylko produkty po ścisłej selekcji. Nasze kawy są wypalane z ziaren najwyższej jakości, a herbaty komponowane ze sprawdzonych składników.

 

PRODUKTY PIERWSZEJ ŚWIEŻOŚCI

W naszej ofercie znajduje się zawsze świeżo palona kawa o najwyższych parametrach smakowych i zapachowych. Dbamy o to, aby czas od wypalenia kawy do sprzedaży był możliwie jak najkrótszy.

 

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej wyszukane smaki i kompozycje. Umożliwia nam to własne, nowoczesne laboratorium.

 

KULTURA PICIA KAWY I HERBATY

Szerzymy wśród konsumentów kulturę picia kawy oraz wysokogatunkowych herbat pełnoliściastych, dzieląc się wiedzą na temat ich korzystnego wpływu na organizm człowieka.

 

INSPIRACJE

Złoty okres dla kawy przypadł w Polsce na dwudziestolecie międzywojenne. Propagatorami kawiarnianego życia byli m.in. pisarze, malarze, poeci i aktorzy. W artystycznym duchu tworzymy dziś wiele z naszych kaw i herbat, proponując naszym Klientom serie nawiązujące do literatury, filmu czy muzyki.

 

PARTNERSKIE RELACJE

Profesjonalna obsługa, szacunek dla każdego klienta oraz dbałość o utrzymywanie trwałych relacji to fundamenty naszej działalności.

 

ROZWÓJ SIECI SPRZEDAŻY

Konsekwentnie rozwijamy nasze sieci sprzedaży o nowe jednostki, co pozwala nam docierać z ofertą do coraz szerszej grupy potencjalnych odbiorców.

 

 

 

MOTTO NASZEJ FIRMY

 

Bądź koneserem każdego dnia

Miłośnik kawy doskonale wie, ile radości potrafi zmieścić mała filiżanka czarnego napoju. Poza walorami smakowymi i zapachowymi pozwala się zrelaksować, pobudzić zmysły, a także poprawić koncentrację. „Kawa wymaga, byś znalazł dla niej czas” – pisze w eseju pt. „Kawa” Božidar Jezernik, słoweński etnolog i antropolog, wybitny znawca tematu. Picie kawy stało się bowiem swoistym rytuałem, któremu warto się oddawać nieśpiesznie, racząc się smakiem najwyższej jakości.

 

Bogactwo smaku i rodzaju

„Brak herbaty na stole to coś, co narusza porządek Wszechświata” – twierdził brytyjski pisarz, Rudyard Kipling, autor słynnej „Księgi dżungli”. Z pewnością wiedział, co mówi, ponieważ urodził się w Indiach – ojczyźnie herbaty. Żeby utrzymać ów porządek w ryzach, wysyłamy w świat coraz to nowe herbaty: klasyczne i koneserskie, czarne i owocowe, zielone, białe i czerwone, rooibosy, yerba mate, ziołowe i wiele innych.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl