KawyHerbaty.pl - Palarnia kawy, Manufaktura herbaty

 

 

Świeże kawy i herbaty od producenta.
 Darmowa wysyłka + Gratis od kwoty 195zł.
 T+48 507 97 90 90 
 
facebookpinterestinstagramtiktok

Sklep Contea

Producent

Firma kawy herbaty

 

 

POZNAJ NAS PO FAKTACH:

 

  • Nasza podstawowa działalność to: Przetwórstwo kawy i herbaty,
  • Okres działalności firmy: 16 lat 
  • Liczba transakcji detalicznych (paragony): ponad 773 tysięcy
  • Liczba transakcji B2B (faktury):  ponad 16 tysięcy
  • Liczba obsłużonych Klientów B2B: ponad 5 tysięcy
  • Liczba własnych kompozycji mieszanek herbat i kaw w ofercie: ponad 400

  


 

   

POZNAJ NAS ZE ZDJĘĆ:

  

Nasza siedziba (Jaworzno, ul. Grunwaldzka 237)

 manufaktura herbaty, palarnia kawy, Jaworzno

 

Nasz sklep firmowy z kawą i herbatą w siedzibie firmy w Jaworznie. 

 

   


 


 

 

POZNAJ NAS BLIŻEJ

 

Na rynku kawy i herbaty jesteśmy obecni już od ponad dekady. Rozpoczynaliśmy skromnie od uruchomienia małego sklepu w Sosnowcu, od początku zakładając, że w kręgu naszego zainteresowania będą wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dzisiaj dysponujemy własnym zapleczem technologicznym, laboratorium i zespołem fachowców, dzięki którym stale poszerzamy swoją ofertę, komponując nowe, oryginalne smaki herbat.

Na sukces naszej firmy składa się współpraca rozmaitych specjalistów: z dziedziny biologii i chemii (praca w laboratorium, komponowanie nowych smaków), zarządzania i marketingu, a nawet obszarów artystycznych (w poszukiwaniach inspiracji i przy tworzeniu autorskich serii wspomaga nas zawodowy pisarz i copywriter :).

Odkrywanie nowych kaw i herbat to dla nas nie tylko praca. To także magia niezapomnianych podróży w coraz to nowe krainy smaków, inspiracji i nowych wyzwań. To pasja ukryta w każdym ziarenku, listku i w każdej filiżance.

Kawa (podobnie jak herbata) bywa nazywana „napojem cywilizacyjnym”. Jej upowszechnienie znacząco przyczyniło się do zmian ekonomicznych, a także kulturowych i społeczno-obyczajowych w Europie i na innych kontynentach. Dziś trudno wyobrazić sobie świat bez kawy i herbaty, dlatego naszą pasją i doświadczeniem dzielimy się z Wami.

 

ATUTY FIRMY

 

Oferujemy ogromny wybór ekskluzywnych kaw i herbat, będąc w gronie najbardziej aktywnych dystrybutorów w Polsce. Dzięki własnemu zapleczu technologicznemu mamy nieograniczone możliwości w kreowaniu nowych smaków.  Co nas wyróżnia?

 

Ścisła selekcja

Do oferty włączamy tylko produkty po ścisłej selekcji. Nasze kawy są wypalane z ziaren najwyższej jakości, a herbaty komponowane ze sprawdzonych składników.

 

Produkty pierwszej świeżości

W naszej ofercie znajduje się zawsze świeżo palona kawa o najwyższych parametrach smakowych i zapachowych. Dbamy o to, aby czas od wypalenia kawy do sprzedaży był możliwie jak najkrótszy.

 

Nieograniczone możliwości

Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej wyszukane smaki i kompozycje. Umożliwia nam to własne, nowoczesne laboratorium.

 

Kultura picia kawy i herbaty

Szerzymy wśród konsumentów kulturę picia kawy oraz wysokogatunkowych herbat liściastych, dzieląc się wiedzą na temat ich korzystnego wpływu na organizm człowieka.

 

Inspiracje

Złoty okres dla kawy przypadł w Polsce na dwudziestolecie międzywojenne. Propagatorami kawiarnianego życia byli m.in. pisarze, malarze, poeci i aktorzy. W artystycznym duchu tworzymy dziś wiele z naszych kaw i herbat, proponując naszym Klientom serie nawiązujące do literatury, filmu czy muzyki.

 

Partnerskie relacje

Profesjonalna obsługa, szacunek dla każdego klienta oraz dbałość o utrzymywanie trwałych relacji to fundamenty naszej działalności.

 

Rozwój sieci sprzedaży

Konsekwentnie rozwijamy naszą sprzedaż o nowe lokalizacje, co pozwala nam docierać z ofertą do coraz szerszej grupy potencjalnych odbiorców.

  

 

motto kawy herbaty

 

MOTTO NASZEJ FIRMY

 

Bądź koneserem każdego dnia

Miłośnik kawy doskonale wie, ile radości potrafi zmieścić mała filiżanka czarnego napoju. Poza walorami smakowymi i zapachowymi pozwala się zrelaksować, pobudzić zmysły, a także poprawić koncentrację. „Kawa wymaga, byś znalazł dla niej czas” – pisze w eseju pt. „Kawa” Božidar Jezernik, słoweński etnolog i antropolog, wybitny znawca tematu. Picie kawy stało się bowiem swoistym rytuałem, któremu warto się oddawać nieśpiesznie, racząc się smakiem najwyższej jakości.

 

Bogactwo smaku i rodzaju

„Brak herbaty na stole to coś, co narusza porządek Wszechświata” – twierdził brytyjski pisarz, Rudyard Kipling, autor słynnej „Księgi dżungli”. Z pewnością wiedział, co mówi, ponieważ urodził się w Indiach – ojczyźnie herbaty. Żeby utrzymać ów porządek w ryzach, wysyłamy w świat coraz to nowe herbaty: klasyczne i koneserskie, czarne i owocowe, zielone, białe i czerwone, rooibosy, yerba mate, ziołowe i wiele innych. 

  

Serdecznie zapraszamy :)  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl