Kawy rozpuszczalne Karo

KARO to zupełna nowość w świecie naszych kaw. To niezawodny sposób na szybką, ale nie pozbawioną wartości kawę, wśród której wersji możesz przebierać do woli. A o to właśnie chodzi - żebyś mógł wynajdywać smaki na jakie masz w tej chwili ochotę, by smaczna kawa była towarzystwem spotkań z przyjaciółmi, długich wieczorów przy kominku, cichych rozmów i zwierzeń, a może dodatkiem do relaksu z talią kart, gdy za oknem już ciemno? Gdzie jeszcze będzie Ci towarzyszyć kolekcja KARO?

Możesz wylosować QUEEN POWDER, czyli kawę rozpuszczalną w proszku, albo KING LIO - kawę liofilizowaną.

A może trafisz na JACK FLAVOR - paletę bogatych w aromat kaw smakowych, zarówno dla miłośników owocowych nut - cherry, raspberry, orange, jak również fanów czekoladowo - orzechowych słodkości - milky, hazelnut, caramel, chocolate, cocos, cookie. Bez obaw, w tej talli jest też coś rozgrzewającego - pyszna kawa gingerbread.

Rozsiądź się w fotelu, przetasuj tę talię i wybierz kartę, która najmocniej Cię przyciąga. Która najbardziej pasuje do Ciebie, tę którą czujesz. To gwarancja przyjemności, satysfakcji i Twojego ulubionego smaku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl